Gmina Trąbki Wielkie i Gmina Pszczółki
Bycie dzielnicowym to bardzo odpowiedzialna i trudna służba. Służba, która wymaga od policjantów wszechstronności i ogromnego zaangażowania. Policjant pierwszego kontaktu – tak przyjęło się mówić o dzielnicowych. W ich zainteresowaniu powinno być wszystko, co dzieje się na danym terenie.
Praca dzielnicowego nie należy do najłatwiejszych. Mieszkańcy zwracają się z przeróżnymi sprawami, poważnymi i błahymi. Tematy są niejednokrotnie wstydliwe i dotyczą sfery życia prywatnego. Dzielnicowy pracuje przede wszystkim sam.
Dzielnicowy jest do Waszej dyspozycji nie tylko w sytuacjach nagłych, ale również, gdy pojawiają się zagrożenia. Do dzielnicowego można zgłaszać sprawy dotyczące zarówno wykroczeń jak również uzyskiwać pomoc oraz prosić o poradę jak uniknąć przestępstw, nie stać się ofiarą przemocy albo też jak reagować na przejawy przestępczości i demoralizacji nieletnich.
Podane poniżej adresy mailowe ułatwią Państwu kontakt z dzielnicowym, ale nie służą do składania zawiadomienia o przestępstwie, wykroczeniu, petycji, wniosków ani skarg w rozumieniu przepisów., nie służą także do wzywania pilnej interwencji. W takim przypadku należy skontaktować się telefonicznie, dzwoniąc pod numer alarmowy 112.
Policjanci dzielnicowi rejonów 14 i 15 pracują w terenie obejmującym Gminę Trąbki Wielkie. Pełnią oni służbę w Komisariacie Policji w Trąbkach Wielkich przy ul.Gdańskiej 8.
Policjanci dzielnicowi rejonów 16 i 17 pracują na terenie obejmującym Gminę Pszczółki. Pełnią oni służbę w Posterunku Policji w Pszczółkach przy ul. Lipowej 4 A.
zdjęcie | stopień, imię i nazwisko, kontakt | rejon służbowy |
st. sierż. Tomasz Budzyński
tel. 723 698 198 dzielnicowy.trabkiwielkie14@gd.policja.gov.pl
|
rejon służbowy nr 15 obejmujący zasięgiem następujące miejscowości Gminy Trąbki Wielkie: Gołębiewo Wielkie, Kaczki, Klępiny, Kłodawa, Łaguszewo, Rościszewko, Rościszewo, Sobowidz, Trąbki Małe, Trąbki Wielkie, Zła Wieś Plan działania priorytetowego w okresie od 01.08.2024 do 31.01.2025 roku. Zdiagnozowane zagrożenia: nielegalne składowiska śmieci miejsc. Trąbki Wielkie Zakładanym celem do osiągnięcia jest: ograniczenie zdiagnozowanego problemu. Zaangażowane podmioty: Urząd Gminy Trąbki Wielkie Plan działania priorytetowego za I półrocze 2024 roku w tym rejonie został zrealizowany. |
|
asp. Tomasz Masowa
tel. stacjonarny 47 74 24 321 tel. 571 335 246 dzielnicowy.trabkiwielkie15@gd.policja.gov.pl
|
rejon służbowy nr 16 obejmujący zasięgiem następujące miejscowości Gminy Trąbki Wielkie: Błotnia, Cząstkowo, Czerniec, Czerniewo, Domachowo, Drzewina, Ełganowo, Gołębiewko, Gołębiewo Średnie, Graniczna Wieś, Kleszczewo, Mierzeszyn Pawłowo, Postołowo, Warcz, Zaskoczyn, Pawłowo, Postołowo, Warcz, Zaskoczyn Plan działania priorytetowego w okresie od 01.08.2024 do 31.01.2025 roku. Zdiagnozowane zagrożenia: nielegalne składowiska śmieci miejsc. Mierzeszyn - masyw leśny ul. Jeziorna Zakładanym celem do osiągnięcia jest: ograniczenie zdiagnozowanego problemu. Zaangażowane podmioty: Urząd Gminy Trąbki Wielkie, sołtys Mierzeszyna Plan działania priorytetowego za I półrocze 2024 roku w tym rejonie został zrealizowany. |
|
asp. szt. Krzysztof Zielke
tel. 571 335 242 krzysztof.zielke@gd.policja.gov.pl |
rejon służbowy nr 17 obejmujący zasięgiem następujące miejscowości Gminy Pszczółki: Kolnik, Ostrowite, Pszczółki Plan działania priorytetowego w okresie od 01.08.2024 do 31.01.2025 roku. Zdiagnozowane zagrożenia: zaśmiecanie i akty wandalizmu w miejsc. Pszczółki rejon placu zabaw i Cysterskiego Parku Widokowego Zakładanym celem do osiągnięcia jest: ograniczenie zdiagnozowanego problemu. Zaangażowane podmioty: Urząd Gminy Pszczółki Plan działania priorytetowego za I półrocze 2024 roku w tym rejonie został zrealizowany. |
|
mł. asp. Adam Szulc
tel. 723 695 575 dzielnicowy.pszczolki17@gd.policja.gov.pl |
rejon służbowy nr 18 obejmujący zasięgiem następujące miejscowości Gminy Pszczółki: Kleszczewko, Rębielcz, Różyny, Skowarcz, Ulkowy, Żelisławki Plan działania priorytetowego w okresie od 01.08.2024 do 31.01.2025 roku. Zdiagnozowane zagrożenia: zaprószenia ognia na składowisku odpadów w miejsc. Skowarcz Zakładanym celem do osiągnięcia jest: ograniczenie zdiagnozowanego problemu. Zaangażowane podmioty: WIOŚ Plan działania priorytetowego za I półrocze 2024 roku w tym rejonie został zrealizowany. |